İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA Ticaret Odası’nın Meclisine konuk oldu.

İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA Ticaret Odası’nın Meclisine konuk oldu.

Kocaeli Ticaret Odası’nın 29.05.2019 tarihli meclis toplantısına İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA konuk olarak katılıp konuşma yaptı.

İl Müdürümüz yaptığı konuşmada; dünyanın içinde bulunduğu ticaret savaşları ve ekonomik dalgalanmalara rağmen, ilimizin ve ülkemizin hem iç hem de dış ticarette büyümeye devam ettiğini, dünyanın neredeyse her yerinde yaşanan ekonomik dalgalanmaların ülkemizde de bazı sektörleri etkileyebildiğini ancak ülkemizde alınan tedbirler ve sağlanan destek ve teşviklerle sıkıntılı sektörlerin büyümesine ve gelişmesine önemli katkı ve destekler sağlandığını belirtti.

Ayrıca ülke ekonomisinin özellikle dış ticarette rekorlar kırarak büyümeye devam edeceğini ve ülkemizin arzuladığı hedeflere emin adımlarla yürümeye devam edeceği konusunda hiç kimsenin kuşku duymaması gerektiğini belirtti.

Kocaeli Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanı, İl Müdürümüze yaptıkları konuşmalardan ve birlikte yürüttüğü çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek teşekkürlerini ilettiler.