İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA “Katılım Sertifikası” törenine katıldı.

Bakanlığımız Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğünün “Tüketici Haklarının Yerel Yönetimlere Yaygınlaştırılması Projesi” kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen ve İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA’ nın da katılım göstererek sunum yaptığı “Zabıta İyi Uygulama Örnekleri Çalıştayı” organizasyonuna katılanlara yönelik sertifika töreni düzenlendi.
 
Çalıştay Programı’na katılanlara Bakanımız Sn. Ruhsar PEKCAN tarafından imzalanan “Katılım Sertifikası” nın takdim edildiği törende İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA da katılarak bir konuşma yaptı.
 
İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA yaptığı konuşmada, Bakanlığımız ve Büyükşehir Belediyeleri koordinesinde son derece verimli bir çalıştayın yapıldığını ve Bakanlığımız ile belediyelerin 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakları Kanunu kapsamında yapılan denetimlerde sağlanan iş birliği ile uyumlu çalışmalar sayesinde piyasa üzerinde olumlu etkiler yaratıldığını belirtti. Ayrıca çalıştay programı sonucunda düzenlenen “Katılım Sertifikası” törenine katılımlarında dolayı tüm Zabıta teşkilatına teşekkürlerini iletti.
 
Tören, katılımcılara yönelik hazırlanan Katılım Sertifikalarının takdim edilmesinden ardından son buldu.