İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA, ilimizde İkinci El Motorlu Kara Taşıtları Ticareti alanında faaliyet gösteren işletmelere yönelik ziyaretlerde bulundu.

İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA, ilimizde İkinci El Motorlu Kara Taşıtları Ticareti alanında faaliyet gösteren işletmelere yönelik ziyaretlerde bulundu.
 
İl Müdürlüğümüz tarafından ilimizde İkinci El Motorlu Kara Taşıtları Ticareti alanında faaliyet gösteren işletmelere yönelik ziyaretlerde bulunuldu. İlimizde faaliyet gösteren “Mengerler Ticaret Türk Anonim Şirketi”, “Ernaz Otomotiv Sanayi Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi”, “Erkan Efe/Efe Kaptan Otomotiv”, “Es İnşaat Otomotiv Akaryakıt Gıda Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” isimli işletmelere yapılan ziyaretlere İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA da katılım gösterdi.
 
Yapılan ziyarette “İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelik” ile ilgili genel bilgilerin yanı sıra yetki belgesi verilme süreçleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Ziyaret esnasında İl Müdürlüğümüz ve işletme yetkilileri karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu. İl Müdürümüz Veysi UZUNKAYA, ilimizde faaliyet gösteren işletmelere yönelik yapılan bu ziyaretlerin düzenli bir şekilde devam etmesinin Müdürlüğümüz ile işletmelerimiz arasındaki iletişimi güçlendirdiğini ve bu ziyaretlerin devam edeceğini ifade etti.
 
Yapılan ziyaretler, karşılıklı memnuniyet ifadelerinin belirtilmesinin ardından İl Müdürümüz tarafından işletme yetkililerine “Ahilik” öğretilerini taşıyan duvar saati hediye edilmesinin ardından son buldu. Firma yetkilileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.