22. Geleneksel Tüketici Ödülleri çerçevesinde resim yarışmasının Kocaeli birincisi, Sayın Valimiz Hüseyin AKSOY tarafından ödüllendirildi.

Bakanlığımız tarafından düzenlenen 2018-2019 eğitim öğretim yılında Türkiye genelinde 2700 yarışmacının katıldığı “Tüketici ve Tüketim” konulu resim yarışmasında Kocaeli birincisi olan Gülsemin AKDENİZ tarafından Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin AKSOY’a yapılan ziyarette Şube Müdürü Sultan KURBANOĞLU da hazır bulundu.
 
Yapılan ziyarette Kocaeli birincisi olan Mevlana Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Gülsemin AKDENİZ’in yanı sıra Vali Yardımcısı Dursun BALABAN, İl Milli Eğitim Müdürü, Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Sultan KURBANOĞLU, Mevlana Ortaokulu Müdürü ve resim öğretmeni de hazır bulundu.
 
Kocaeli Valisi Sayın Hüseyin AKSOY ziyarette yaptığı konuşmasında, Ticaret Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü çalışmada öğrencilerin duyarlılığını üst noktalara taşıma adına düzenlenen yarışmadaki derecesinden dolayı Kocaeli birincisi olan Gülsemin AKDENİZ’in yanı sıra ailesine, öğretmenine, okul müdürüne ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Konuşmalarının ardından Vali Sayın Hüseyin AKSOY tarafından Mevlana Ortaokulu Müdürü Göksel TAŞ ile “Tüketici ve Tüketim” konulu resim yarışmasında Kocaeli birincisi olan Mevlana Ortaokulu 8. Sınıf öğrenci Gülsemin AKDENİZ’e plaket ve hediye olarak tablet verilmesinin ardından günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.